Уладальнікі стыпендый Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь, імянных стыпендый, стыпендый Савета Універсітэта, прафсаюзных стыпендый

Мілеўская
Аліна Уладзіміраўна
Внучко
Ангеліна Валер’еўна
Асеева
Ксенія Яўгеньеўна
Чарнякевіч
Сяргей Міхайлавіч

студэнтка 4 курса філалагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 3 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнт 4 курса гістарычнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

       
Папіціч
Дзмітрый Васільевіч
Свякла
Ганна Валянцінаўна
Дымар
Кацярына Мікалаеўна
Пракапенка
Ганна Генадзьеўна

студэнтка 4 курса факультэта фізічнага выхавання і турызма –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса факультэта замежных моў –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса факультэта замежных моў –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Ф. Скарыны

       
Палюховіч
Андрэй Мікалаевіч
Гец
Ганна Аляксандраўна
Дземянчык
Вераніка Станіславаўна
Палячок
Таццяна Сяргееўна

студэнт 4 курса прыродазнаўчага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я. Коласа

студэнтка 4 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я. Коласа

студэнтка 4 курса сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я. Купалы

студэнтка 4 курса прыродазнаўчага факультэта –
прызначана стыпендыя імя М. Багдановіча

       
Карунец
Дзмітрый Аляксеевіч
Алешка
Маргарыта Аляксадраўна
Кіслошчанкава
Ангеліна Сяргееўна
Ярмашэвіч
Анастасія Віктараўна

студэнт 4 курса гістарычнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя М. Багдановіча

студэнтка 3 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя І. Шамякіна

студэнтка 3 курса факультэта фізічнага выхавання і турызма –
прызначана стыпендыя імя І. Шамякіна

студэнтка 4 курса філалагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя А.С. Пушкіна

Свірэпа
Арцём Аляксеевіч
Яцук
Таццяна Аляксандраўна
Гарбацкая
Вольга Сяргееўна
Маісейчык
Ганна Эдуардаўна

студэнт 4 курса фізіка-матэматычнага факультэта –
прадстаўлены да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

студэнтка 4 курса фізіка-матэматычнага факультэта –
прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

студэнтка 3 курса факультэта замежный моў –
прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

студэнтка 3 курса філалагічнага факультэта –
прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Барановичский государственный университет
Белорусская государственная академия искусств
Белорусская медицинская академия последипломного образования
Белорусский государственный медицинский университет
Белорусский государственный университет транспорта
Белорусский государственный экономический университет
Брестская областная библиотека имени М. Горького
Витебский государственный ордена Дружбы народов медицинский университет
Витебский государственный технологический университет
Витебский государственный университет имени П. М. Машерова
Гомельский государственный технический университет имени П. О. Сухого
Гродненский государственный университет имени Я.Купалы
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Университет гражданской защиты МЧС Беларуси
Могилевский государственный университет имени А. А. Кулешова
Могилевский государственный университет продовольствия
Мозырский государственный педагогический университет имени И. П. Шамякина
Академия Министерства внутренних дел Республики Беларусь
Белорусская ассоциация студенческого спорта