Обладатели стипендий Президента Республики Беларусь, именных стипендий, стипендий Совета Университета, профсоюзных стипендий

Банько
Марына Мікалаеўна
Внучко
Ангеліна Валер’еўна
Асеева
Ксенія Яўгеньеўна
Бронз
Ганна Юр’еўна

студэнтка 4 курса прыродазнаўчага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 3 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

       
Кіслашчанкова
Ангеліна Сяргееўна
Сокал
Ілья Дзмітрыевіч
Дзікая
Аліна Русланаўна
Пракапенка
Ганна Генадзьеўна

студэнтка 3 курса факультэта фізічнага выхавання і турызма –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнт 3 курса гістарычнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 3 курса факультэта фізічнага выхавання і турызма –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Ф. Скарыны

       
Салоха
Дар’я Мікалаеўна
Гец
Ганна Аляксандраўна
Дземянчык
Вераніка Станіславаўна
Палячок
Таццяна Сяргееўна

студэнтка 3 курса прыродазнаўчага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я. Коласа

студэнтка 4 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я. Коласа

студэнтка 4 курса сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я. Купалы

студэнтка 4 курса прыродазнаўчага факультэта –
прызначана стыпендыя імя М. Багдановіча

       
Зялевіч
Павел Юр’евіч
Алешка
Маргарыта Аляксадраўна
Ярмашэвіч
Анастасія Віктараўна
Касынюк
Кацярына Віктараўна

студэнт 4 курса гістарычнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя М. Багдановіча

студэнтка 3 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя І. Шамякіна

студэнтка 4 курса філалагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя І. Шамякіна

студэнтка 3 курса філалагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя А.С. Пушкіна

Свірэпа
Арцём Аляксеевіч
Яцук
Таццяна Аляксандраўна
Гарбацкая
Вольга Сяргееўна
Маісейчык
Ганна Эдуардаўна

студэнт 4 курса фізіка-матэматычнага факультэта –
прадстаўлены да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

студэнтка 4 курса фізіка-матэматычнага факультэта –
прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

студэнтка 3 курса факультэта замежный моў –
прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

студэнтка 3 курса філалагічнага факультэта –
прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Барановичский государственный университет
Белорусская государственная академия искусств
Белорусская медицинская академия последипломного образования
Белорусский государственный медицинский университет
Белорусский государственный университет транспорта
Белорусский государственный экономический университет
Брестская областная библиотека имени М. Горького
Витебский государственный ордена Дружбы народов медицинский университет
Витебский государственный технологический университет
Витебский государственный университет имени П. М. Машерова
Гомельский государственный технический университет имени П. О. Сухого
Гродненский государственный университет имени Я.Купалы
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Университет гражданской защиты МЧС Беларуси
Могилевский государственный университет имени А. А. Кулешова
Могилевский государственный университет продовольствия
Мозырский государственный педагогический университет имени И. П. Шамякина
Академия Министерства внутренних дел Республики Беларусь
Белорусская ассоциация студенческого спорта