Обладатели стипендий Президента Республики Беларусь, именных стипендий, стипендий Совета Университета, профсоюзных стипендий

Жук
Сяргей Аляксандравіч
Пратасавіцкая
Крысціна Рыгораўна
Прыбытка
Яніна Генадзьеўна
Шчарбакова
Юлія Сяргееўна
студэнт 3 курса
гістарычнага факультэта – прадстаўлены
да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
студэнтка 4 курса
філалагічнага факультэта – прадстаўлена
да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
студэнтка 3 курса
фізіка-матэматычнага факультэта – прадстаўлена
да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
студэнтка 4 курса
псіхолага-педагагічнага факультэта – прадстаўлена
да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
       
Гусева
Аляксандра Васільеўна
Гардзіенка
Уладзімір Аляксандравіч
Карнеева
Вольга Сцяпанаўна
Журовіч
Зінаіда Васільеўна
студэнтка 3 курса
факультэта замежных моў – прызначана стыпендыя
імя Ф. Скарыны
студэнт 4 курса
фізіка-матэматычнага факультэта –
прызначана стыпендыя
імя Я. Коласа
студэнтка 5 курса
факультэта замежных моў – прызначана стыпендыя
імя Я. Коласа
студэнтка 4 курса
псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя
імя Я. Купалы
       
Гаспадарова
Валерыя Віктараўна
Сацкевіч
Яна Ігараўна
Гугнюк
Аксана Аляксандраўна
Дзядзюля
Кацярына Андрэеўна
студэнтка 3 курса
геаграфічнага факультэта – прызначана стыпендыя
імя М. Багдановіча
студэнтка 4 курса
біялагічнага факультэта – прызначана стыпендыя
імя М. Багдановіча
студэнтка 4 курса
гістарычнага факультэта – прызначана стыпендыя
імя І. Шамякіна
студэнтка 4 курса
факультэта
фізічнага выхавання –
прызначана стыпендыя
імя І. Шамякіна
       
Валюк
Алена Аляксандраўна
Жыгар
Святлана Пятроўна
Каўпанько
Марына Аляксандраўна
Крэйдзіч
Вера Фёдараўна
студэнтка 4 курса
філалагічнага факультэта – прызначана стыпендыя
імя А.С. Пушкіна
студэнтка 3 курса
філалагічнага факультэта – прызначана стыпендыя
Савета ўніверсітэта
студэнтка 4 курса
сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя
Савета ўніверсітэта
студэнтка 3 курса
сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя
Савета ўніверсітэта
       
Лагодзіч
Мікалай Сяргеевіч
Лукша
Вікторыя Віктараўна
Палячук
Аксана Сяргееўна
Юхнюк
Павел Пятровіч
студэнт 3 курса
гістарычнага факультэта – прызначана стыпендыя
Савета ўніверсітэта
студэнтка 4 курса
факультэта замежных моў – прызначана стыпендыя
Савета ўніверсітэта
студэнтка 4 курса
псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя
Савета ўніверсітэта
студэнтка 3 курса
сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя
Савета ўніверсітэта
       
Катовіч
Юлія Эдуардаўна
Сілюк
Васілій Васільевіч
Азарчук
Максім Юр`евіч
Васілеўская
Вольга Мікалаеўна
студэнтка 4 курса
факультэта фізічнага выхавання – прадстаўлена
да атрымання стыпендыі Федэрацыі прафсаюзаў Беларусі
магістрант
біялагічнага факультэта – прадстаўлены да атрымання выплаты Цэнтральнага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі
студэнт 4 курса
факультэта фізічнага выхавання –
прызначана выплата Брэсцкага
абласнога камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі
студэнтка 4 курса
юрыдычнага факультэта – прызначана выплата Брэсцкага
абласнога камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі
       
Майсяйчук
Надзея Уладзіміраўна
студэнтка 3 курса
геаграфічнага факультэта –
прызначана выплата
прафсаюзнага камітэта студэнтаў
Установы адукацыі
“Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт
імя А.С. Пушкіна”
Беларускага прафесійнага саюза
работнікаў адукацыі і навукі