Обладатели стипендий Президента Республики Беларусь, именных стипендий, стипендий Совета Университета, профсоюзных стипендий

Error message

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null in tb_megamenu_sync_config() (line 279 of /usr/local/www/www.brsu.by/site/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null in tb_megamenu_sync_config() (line 300 of /usr/local/www/www.brsu.by/site/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null in tb_megamenu_sync_config() (line 279 of /usr/local/www/www.brsu.by/site/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null in tb_megamenu_sync_config() (line 300 of /usr/local/www/www.brsu.by/site/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
Місюля
Дзяніс Ігаравіч
Цырыльчук
Дзіяна Генадзьеўна
Гусева
Аляксандра Васільеўна
Свірэпа
Арцем Аляксеевіч

студэнт 4 курса біялагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса філалагічнага факультэта –
 прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

магістрантка факультэта замежных моў –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнт 3 курса фізіка-матэматычнага факультэта – прадстаўлены да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

       
Бялюк
Андрэй Алегавіч
Гец
Ганна Аляксандраўна
Зялевіч
Павел Юр'евіч
Яцук
Таццяна Аляксандраўна

студэнт 4 курса геаграфічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я.Купалы

студэнтка 3 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнт 3 курса гістарычнага факультэта –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 3 курса фізіка-матэматычнага факультэта –
прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

       
Дземідовіч
Аксана Аляксандраўна
Вашчук
Міхаіл Віктаравіч
Валадкевіч
Кацярына Аляксандраўна

Палавец
Аліна Юр'еўна

студэнтка 4 курса біялагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я.Коласа

студэнт 4 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя Я.Коласа

студэнтка 4 курса факультэта фізічнага выхавання –
прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 5 курса факультэта замежных моў - 
прызначана стыпендыя імя М.Багдановіча

       

Іванюк
Мікалай Аляксандравіч
Галаўня
Святлана Васільеўна
Нічыпарук
Анастасія Эдуардаўна
Вецік
Яніна Віктараўна

студэнт 4 курса біялагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя М.Багдановіча

студэнтка 4 курса псіхолага-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя І.Шамякіна

студэнтка 4 курса сацыяльна-педагагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя І.Шамякіна

студэнтка 4 курса філалагічнага факультэта –
прызначана стыпендыя імя А.С.Пушкіна

       
Пракапенка
Ганна Генадзьеўна
Удовенка
Сафія Міхайлаўна
Мацука
Елізавета Аляксандраўна
Ігнацюк
Таццяна Аляксандраўна

студэнтка 3 курса сацыяльна-педагагічнага факультэта – прызначана стыпендыя імя Ф.Скарыны

студэнтка 4 курса фізіка-матэматычнага факультэта – прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

студэнтка 4 курса геаграфічнага   факультэта – прызначана стыпендыя Савета ўніверсітэта

студэнтка 4 курса гістарычнага факультэта – прадстаўлена да атрымання стыпендыі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Барановичский государственный университет
Белорусская государственная академия искусств
Белорусская медицинская академия последипломного образования
Белорусский государственный медицинский университет
Белорусский государственный университет транспорта
Белорусский государственный экономический университет
Брестская областная библиотека имени М. Горького
Витебский государственный ордена Дружбы народов медицинский университет
Витебский государственный технологический университет
Витебский государственный университет имени П. М. Машерова
Гомельский государственный технический университет имени П. О. Сухого
Гродненский государственный университет имени Я.Купалы
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Университет гражданской защиты МЧС Беларуси
Могилевский государственный университет имени А. А. Кулешова
Могилевский государственный университет продовольствия
Мозырский государственный педагогический университет имени И. П. Шамякина
Академия Министерства внутренних дел Республики Беларусь
Белорусская ассоциация студенческого спорта